Tüm ürünlerde kargo bedava!

İade ve Değişim

İade veya değişim yapmak istediğinizde ürünü/ürünleri kargoya vermeden önce buradan iade veya değişim talebinizi bize iletmeniz önemle rica olunur.

Değişim Koşulları

Satın aldığınız ürünü/ürünleri değiştirmek isterseniz ürünü/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmamız (MNG Kargo) ile ----- cari kodu ile ücretsiz göndererek iade edip yeniden sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmamız (MNG Kargo) ile ----- cari kodu ile ücretsiz göndererek iade edebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 15 gündür. 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenler ile orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

İade etmek istediğinizde ürünü/ürünleri orijinal kutusunda faturası ile birlikte bize göndermeniz gerekmektedir.

İadeniz onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti ödeme yaptığınız kartınıza iade edilir. Bu süre Medtex’in iade ettiğiniz ürünü teslim alması ile başlar.

İade için gönderdiğiniz ürünün/ürünlerin kargo takip numarasını gönderiyi yaparken alıp, aldığınız gönderi kodu ile kargonuzun teslim durumunu kargo web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Gönderilen iade kargoların sorumluluğu göndericiye aittir.

Sadece texmart.com’dan satın olmuş olduğunuz ürün/ürünleri faturası ile beraber aşağıdaki adrese gönderiniz.

Değişim / İade Adresi:

Texmart İnternet Pazarlama

Mehmet Nezih Özmen Mah. Fatih Cad. Gülsever Sok. No:1 Kat:2

34173 Merter-Güngören/İstanbul/Türkiye

0212 550 00 81